Stipendium

Ocenění

Spolupráce

Nemocnice Kadaň s.r.o., která provozuje sanity dopravní  zdravotní služby pravidelně obnovuje vozový park.  15 sanitních vozů zajišťuje transport pacientů nemocnice na odborná vyšetření na specializovaná zdravotnická pracoviště nebo domu po operacích.

Na začátku roku 2018 proběhla plánovaná obnova a byl zakoupen vůz VW Transporter T5, který po dovybavení nájezdovou rampou pro infarktové křeslo, lehátkem a nezbytným povinným vybavením od 01.04.2018 slouží pacientům. 

Objednávání pacientů do Poradny pro podporu výživy je možné na telefonním čísle 474 944 498 (MUDr. Milan Hrubý).


Nadace Křižovatka předala celkem 5 kusů monitorů dechu na dětské oddělení Nemocnice Kadaň.

Monitory, které financovaly společnosti Hunter Douglas Kadaň, Arla Plast a ESB, převzala z rukou ředitelky nadace Štěpánky Pokorníkové primářka oddělení, MUDr. Patricie Kotalíková.

 

Nemocnice Kadaň s.r.o. se zapojila do dotačního programu Ústeckého kraje nazvaného "Podpora zvýšení komfortu pacientů" pro akutní i následnou péči pro rok 2017 a díky přidělené dotaci ve výši 2,9 mil. Kč mohla zakoupit další vybavení a přístroje pro zlepšení péče o pacienty.

Mezi vybavením, které bylo zakoupeno jsou např. lůžka pro akutní péči s příslušenstvím, zdravotní matrace, transportní vozíky, přepravní křesla, resuscitační vozík, převazové stolky, lékové skříně atd.. 

Z dotace Ústeckého kraje byl částečně také financován nákup sonografického přístroje, který je výhradně určen pro provádění sonografických vyšetření na jednotkách intenzivní péče, interní i chirurgické, jako tzv. bedside sonograf. Tento ultrazvuk je vybaven čtyřmi sondami a tak je využitelný pro všechna oddělení využívajících tyto JIP k hospitalizaci pacientů. Navíc je jednoduchým způsobem přenositelný a tak využitelný v případě potřeby i v jednotlivých ambulancích.