naborovy prispevek 100000 kc

Nemocnice Kadaň přijmeme lékaře s kvalifikací i absolventy pro obory anesteziologie, gynekologie a porodnictví, vnitřní lékařství, radiologie, chirurgie, ortopedie, dětské lékařství.

Všechna pracoviště mají akreditaci pro další vzdělávání lékařů.
Garantujeme a plně hradíme veškeré náklady dalšího vzdělávání bez nutnosti uzavřít jakoukoli dohodu o závazku.
Dobré platové podmínky, smluvní mzda. Garantujeme vždy vyšší mzdu než jsou tzv. tabulkové platy.
Ubytování na ubytovně nemocnice zdarma, v kompletně vybavených pokojích s příslušenstvím.
Zaměstnanecké výhody, příspěvek na důchodové připojištění, příspěvek na stravování, možnost zaměstnaneckých půjček.

Další informace lze získat na těchto stránkách nebo u ředitele nemocnice.

MUDr. Bc. Petr Hossner MBA
ředitel Nemocnice Kadaň