Urgentní příjem Nemocnice Kadaň

Vchod - Urgentní příjem

NEMOCNICE KADAŇ, S.R.O. SE V POSLEDNÍCH LETECH PŘEMĚNILA Z LOKÁLNĚ ORIENTOVANÉHO ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ NA OBLASTNÍ NEMOCNICI, DO KTERÉ SE SJÍŽDĚJÍ PACIENTI NEJEN Z CELÉHO ÚSTECKÉHO A KARLOVARSKÉHO KRAJE, ALE I Z CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY.

Jedním z důvodů této přeměny je jistě zřízení urgentního příjmu, který poskytuje péči pacientům, jejichž stav vyžaduje okamžité zahájení léčby.

Z urgentního příjmu kadaňské nemocnice jsou tito akutní pacienti dále odesíláni na multioborovou JIP, která poskytuje komplexní péči včetně umělé plicní ventilace nebo na plně vybavené operační sály. Přesnou diagnostiku zajistí moderní radiodiagnostické pracoviště, které zahrnuje okamžité skiagrafické, sonografické a CT vyšetření a nepřetržitý provoz vlastní laboratoře disponující zásobami transfuzních přípravků. Součástí je také recepce, které funguje v režimu 24/7.

Zřízení urgentního příjmu není však jediným důvodem expanze kadaňské nemocnice. Máme zde vyhlášenou porodnici, kterou maminky vyhledávají pro její osobní přístup nebo ortopedii, kde počet operací roste raketovou rychlostí. Jako první v Ústeckém kraji jsme v roce 2021 otevřeli očkovací centrum, kam může přijít kdokoliv bez předešlé registrace a nechat si aplikovat vakcíny proti covidu-19, chřipce, klíšťové encefalitidě a černému kašli. V neposlední řadě se kadaňská nemocnice chlubí dětským oddělením, kde se každý rodič z širokého okolí může spolehnout, že jeho dítě dostane tu nejlepší péči.

Datum vložení: 21. 3. 2024 7:37
Datum poslední aktualizace: 25. 3. 2024 11:38