Stipendium

Ocenění

Spolupráce

V období od 17.6. do 28.6. 2019 bude pokladna z provozních důvodů otevřena takto: 
ve dnech pondělí, úterý a pátek do 14:00 hodin, v ostatní dny do 12:00 hodin. 
Po této hodině budou peníze vybírány na odděleních, která vystaví stvrzenku k platbě. Děkujeme za pochopení.

 

V prvním červnovém týdnu byl v Nemocnici Kadaň s.r.o. spuštěn nový výpočetní tomograf (CT), který nahradil dosluhující zařízení z roku 2009. Ten byl již technologicky zastaralý a možnost opravit některé jeho součásti byly téměř neproveditelné. Moderní MDCT umožní provádět špičkovou diagnostiku, snižuje radiační dávku a zkracuje dobu vyšetření pro pacienty.

Zcela nové CT Philips Ingenuity Core 64 s 80kW generátorem, rentgenkou MRC - Ice a serverovým řešením IntelliSpace Portal je schopno vyhovět požadavkům na co nejlepší a nejpohodlnější vyšetřování jak pro pacienta, tak pro obsluhující personál.

Programové pakety AVA, Brain Perfusion, Lung nodule a Virtual colonoskopy umožňují hodnotícím lékařům zpřesnit diagnostiku a rozšířit spektrum prováděných vyšetření.

Číst dál: Kadaňská nemocnice zprovoznila nový CT přístroj

NEMOCNICE KADAŇ s.r.o. nabízí k pronájmu nebytový prostor v areálu nemocnice.

Velikost 180 m2
Nákladová rampa k dispozici
Prostor je vybaven sociálním zařízením

Nájem: 720,- Kč / m² + energie a další služby

Nabídka služeb: vytápění prostoru, dodávka TUV, odvod odpadních vod, dodávka elektrické energie a plynu, odvoz směsného komunálního odpadu, parkování

Prostor k pronajmutí k dispozici ihned

Kontakt:
Miroslav Zuzák
Nemocnice Kadaň s.r.o., Golovinova 1559, 432 01 Kadaň
Tel.: +420 474 944 201, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ve středu 27.3.2019 zrušena ordinace na ortopedické ambulanci v Kadani. V tento den nebudou probíhat ultrazvuková vyšetření dětských kyčlí. Děkujeme za pochopení