Stipendium

Ocenění

Spolupráce

Nemocnice Kadaň s.r.o.

Golovinova 1559

Kadaň 432 01

Česká Republika

tel.: +420 474 944 111

fax: +420 474 333 935

web: http://www.nemkadan.cz

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Parkování je rozděleno do dvou parkovacích zón – bílá a modrá zóna.

Bílá zóna

  • před poliklinikou
  • pod záchrannou službou
  • za nemocnicí u dětského oddělení

V bílé zóně mohou parkovat pacienti a návštěvníci nemocnice na parkovací hodiny, po dobu vymezenou na dodatkové tabulce dopravního značení. Od 18,00 do 6,00 hod je zde možné zde parkovat bez omezení.

  • parkování před jídelnou v areálu nemocnice je možné pouze po nezbytně nutnou dobu – naložení, vyložení pacienta - max na 30 min na základě povolení ke vjezdu, které je vydáno na vrátnici nemocnice

 

Modrá zóna

  • pod záchrannou službou (zadní část parkoviště)
  • vedle vrátnice
  • za nemocnicí u dětského oddělení (zadní část parkoviště)

V modré zóně mohou parkovat zaměstnanci nemocnice a soukromé subjekty, které mají provozovnu v nemocnici na základě oprávnění k parkování, které je zpoplatněno. V modré zóně je parkování od 18,00 – 6,00 hod taktéž bez omezení.

 

Odpovědnost provozovatele

Provozovatel parkoviště, Nemocnice Kadaň s.r.o., upozorňuje, že parkoviště je provozováno jako nehlídané a provozovatel parkoviště neposkytuje jeho uživatelům garanci střežení parkovaných vozidel. Přítomnost obsluhy u vjezdu do areálu Nemocnice Kadaň s.r.o., zajištění závorou, ani ohraničení tohoto areálu plotem, neznamená, že vozidla parkující v tomto areálu jsou ze strany Nemocnice Kadaň s.r.o. střežena proti krádeži, poškození, odcizení věcí nacházejících se uvnitř těchto vozidel nebo vzniku jakékoliv jiné škody, způsobené při parkování vozidel ze strany třetích osob. Úplata za parkování v žádném případě nevyjadřuje úplatu za zajištění střežení vozidel na parkovišti, když i výše úplaty odpovídá pouze pronájmu parkovací plochy.

Žádáme všechny parkující, aby důsledně dodržovali dopravní značení.